Hakkımızda

Beezas Danışmanlık

30 Yıllık İş ve Operasyon Geliştirme Yeteneklerimizi, şirketinizi ileri taşımak ve şirketinize değer katmak için paylaşıyoruz.

Uluslararası metodlar ile mevcut süreçlerinizi profesyonel ekip üyelerimiz ile ele alıp sizin tecrübelerinizle birleştiriyoruz.

Ortaya çıkan ortak güçle, operasyonel danışmanlık sistemimizi her sektörün farklı dinamiklerine uygun olarak kurguluyoruz.

Targeted communication. Target individuals.

Değerlerimiz

İnsan Odaklı

Amacımız, çalışanların iş sağlığı psikolojisi açısından daha iyi bir refaha ulaşmasını sağlamaktır. Bizim için iyi iş, iyi zihin ve  iyi yaşam gerektirir.

Tutkulu

İş Sağlığı Psikolojisi, Çalışma Psikolojisi gibi alanlara ne psikologlar ne de iş yerleri ilgi duyarlarken bile, biz  gayretle bu alanı ülkemize kazandırmak, tarzımızla sektöre örnek olmak için işimizi severek ve tutkuyla yapıyoruz.

Fark Yaratan

Çalışmalarımız dünyanın en gelişmiş ülkelerinin prensiplerini örnek alarak geliştirilmektedir. Ezber bozan çalışma stilimiz, ihtiyaca yönelik değişen çalışma yöntemlerimizle cesur adımlar atmaktan çekinmiyoruz. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarına ve şirket koşullarına uygun farklı çalışma modelleri üretiyoruz.

Güvenilir

Şirketin her kademesinden çalışanla güler yüzlü, dürüst ve güvenilir ilişkiler kurarak, bilgi ve tecrübelerimizi organizasyonlarla paylaşıyoruz.  Çalışanlara ve liderlere odaklanarak, iş yerinin kültürel değişimine bizzat örnek olarak yardımcı oluyoruz.