Kalite Yönetim Sistemleri

Kalite Yönetim Sistemleri Hizmetimiz Hakkında

Kalite Yönetim sistemi denilince ilk akla kalite kontrol süreçleri gelir. Oysaki Kalite Yönetim Sistemleri bir yaşam felsefesidir.
Yaptığını Yaz – Yazdığını Yap kurgusu üzerine kurulmuştur.
Kalite Yönetim Sistemleri alınmış olan kalite belgelerinden ibaret olduğu düşünülür ve genelde günü kurtarmak üzerine yürütülür.
Oysaki Kalite Yönetim Sistemlerinin gerekliliklerini kurum içi kültür haline getirebilirseniz işe yarar. Sahip olduğunuz belgelerin gereklilikleirni yerine getirip getirmediğinizi ekip çalışanlarının hassasiyeti ve iç – dış bağımsız denetimle sağlayabilirsiniz.

Kalite Yönetim Sistemleri

Bir proses veya dizaynın hayata geçirilmeden önce oluşabilecek iç ve dış etkenleri, bunların etkilerini ve şiddetlerini ön görmeye FMEA sistemi denir. Ortaya çıkabilecek hataları, risk ve fırsatları önceden analiz etmek üzerine kurgulanmış bu sistemler, başarıya olumsuz etkileri ortadan kaldırmada en etkili metotlardır.

FMEA süreçleri operasyonun merkezinde yer alan akil insanların önceden bir araya geldiği ve önlemleri önceden aldığı bir takım çalışmasıdır.
İşveren veya Müşteri gözü ile firmanızı denetlediğinizde yaptığınız eksikleri ve bunların olumsuz etkileriniz çok daha net görebilirsininiz. Proses veya Ürün denetimi sistemleri Proses Audit VDA 6.3 Ürün Audit VDA 6.5 genellikle otomotiv sanayinde kullanılan metotlardır. Temel esasları karlılık ve müşteri memnnuniyetidir. Dolayısı ile Proses Audit VDA 6.3 Ürün Audit VDA 6.5 metotları, gerekliliklerini tüm sektör ve ürünler için kullanabilirsiniz.

Bu bağlamda profesyonel takım arkadaşlarımız ile firmanızın tüm ihtiyaçlarına cevap verebiliriz.